قیمت برج خنک کننده

مهمترین موضوع در تعیین قیمت برج خنک کننده ، ضخامت بدنه و میزان الیاف یا رزین مورد استفاده در تولید فایبرگلاس بدنه برج خنک کننده می باشد.

برج خنک کننده فایبرگلاس که امروزه به دلایل متفاوتی که قبلا به آن اشاره شد، بصورت تقریبا بی رقیب یکه تاز بازار برج خنک کننده در ایران می باشد می تواند از طرفیت ۵ تن تبرید تا ظرفیت ۶۰۰۰ تن تبرید بصورت مکعبی – صنعتی تولید گردد.

همه آنهایی که به برج خنک کننده جهت خنک سازی محیط در قالب تهویه مطبوع و یا مهیا نمودن شرایط برای دستگاه در حال کار خود درکارخانه خود نیاز دارند مطمئنا نمی دانند از کجا و چه مرجعی به بهترین کیفیت و کمترین قیمت در تولید برج خنک کننده دست یابند. لذا دغدغه اصلی این شرکتها و پیمانکاران دسترسی مطمئن به تولیدکننده با کیفیت برج خنک کننده می باشد.

در این راستا ضروری است ابتدا متقاضی خرید برج خنک کننده ابتدا نسبت به تعیین ظرفیت برج خنک کننده اقدام نماید. نرم افزار تعیین ظرفیت برج خنک کننده مهتاب گستر با اخذ دیتای اولیه از مشتریان شامل درجه حرارت آب ورودی به برج خنک کننده یا خروجی از دستگاهی که برج خنک کننده قرار است به خنک سازی آب آن بپردازد، درجه حرارت آب مورد نیاز (اختلاف دمایی مودر نیاز) بعلاوه ظرفیت آب در گردش برج خنک کننده و همچنین شهر و محیطی که قرار است برج خنک کننده اعم از برج خنک کننده فایبرگلاس و یا بتنی و گالوانیزه در آن نصب شود، نسبت به محاسبه ظرفیت برج خنک کن اقدام خواهد نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.